Informacja

Przeglądasz archiwalną podstronę Rockowych Andrzejek z roku 2012.


Aktualności - 15.12.2011

Galeria zdjęć 2012

Aktualności - 05.12.2012

Czas na pofestiwalowe relacje. Jako pierwszą przekazujemy informacje z naszego działu public relation.

Przygotowania zajęły tygodnie, przebieg jeden dzień (no może dwie doby z montażem i rozbiórką wokół sceny), wspominać będziemy miesiącami.

Tegoroczne przedsięwzięcie najlepiej opisują liczby: VI Rock Festival - Rockowe Andrzejki to 12 godzin muzyki, 13 koncertów jednego dnia, 300 plakatów i tysiące ulotek informujących o wydarzeniu, kilkuset osobowa publiczność fanów rocka, 72 kapele z całej Polski walczące o udział w przeglądzie festiwalowym, kilkadziesiąt wywiadów nagranych w press roomie, 60 osób deklarujących udział w grupie wolontariackiej "ROZPOZNANI", 120 identyfikatorów (przygotowanych dla artystów, gości, dziennikarzy i służb technicznych) a także… 130 porcji grochówki i zupy gulaszowej, 15 bochenków chleba, 15 pizz, 120 litrów wody mineralnelej…Długo by tak wyliczać, ale z dziennikarskiego obowiązku wymienić należy najważniejszą informację, czyli werdykt jury VI Rock Festivalu:

 • 1 miejsce oraz nagroda w wysokości 1 000 złotych - ThermiT (Poznań) – dodatkowo zespół będzie oficjalnym suportem gwiazdy VII Rock Festival
 • 2 miejsce oraz nagroda w wysokości 500 złotych - Fun Fire (Bochnia)
 • najlepszy instrumentalista – gitarzysta Fun Fire - Krzysztof Mucha (laureat otrzymał gitarę Höfner Club Solid Custom – CT ufundowaną przez producenta - Firmę HöFNER GmbH)
I miejsce - Thermit Thermit II miejsce - Fun Fire Fun Fire Krzysztof Mucha - najlepszy instrumentalista Krzysztof Mucha

W ocenie profesjonalistów: Wojciecha Hoffmana i Bogusza Rutkiewicza z Turbo oraz Lecha Bekularda (organizatora muzycznych festiwali w całej Polsce) poziom eliminacji był dość wyrównany... do czasu. Ostatnie 4 kapele (o kolejności finałowej dziesiątki decydowało losowanie) postawiły na równe nogi zarówno publiczność jak i jurorów. O klasie poznańskich "termitów" niech świadczy fakt, że wygrali oni bezapelacyjnie 3 głosami zarówno Wojtka, Bogusza jak i Lecha – taka jednomyślność to precedens FESTIVALU. A o tym, że jurorzy mają "nosa" świadczyć mógł koncert zeszłorocznego laureata – formacji TRZYNASTA W SAMO POŁUDNIE. Supportowy występ przed gwiazdą festiwalu to jedna z nagród, jaką otrzymuje laureat. W ocenie wielu koncert charyzmatycznych wrocławian pokazał niesamowity postęp, jaki grupa zrobiła przez ostatnie 12 miesięcy. Był też doskonałym łącznikiem między zaproszonymi kapelami. Pierwszą z nich, ELECTRIC CHAIR, zapamiętamy na długo dzięki niebiańskiemu głosowi wokalistki, divy operowej, Agaty Migdalskiej. Na koniec, choć dla wielu to był dopiero początek – HUNTER. Kapela włączyła kostrzyński występ do odbywanej właśnie Trasy Królewskiej – i królewsko było. Nie tylko fani HUNTER'ów, ale również bardziej przypadkowa publiczność określiła koncert jednym z największych wydarzeń dotychczasowych Andrzejek. Dla organizatorów nie to jednak okazało się najważniejsze: chęć współpracy zadeklarowało blisko 50 wolontariuszy, część z nich prowadziła już w tym roku recepcję, obsługę sceny, kolportaż materiałów reklamowych oraz nowość – przygotowanie i obsługę profesjonalnego centrum prasowego.

Dzięki Rock Festivalowi GRUPA ROZPOZNAWALNI skupia w Kostrzynie środowisko rockowe województwa oraz czyni z naszej miejscowości istotny punkt na jesiennej - muzycznej mapie Polski. Sprzyja temu zarówno obecność patronów medialnych (Telewizji Polskiej, Polskiego Radia "Merkury", Studenckiego Radia "AFERA", głównych portali tematycznych – Fabryka Zespołów, Dark Planet itd.) finansowe wsparcie Urzędu Gminy (rekomendowane przez Komisję Kultury i Oświaty RM) oraz liczna grupa sponsorów (których lista zamieszona jest w prawej części strony).

W imieniu organizatorów dziękujemy i przypominamy - Rock'n'Roll FOREVER!

Aktualności - 02.12.2012

VI edycja Rockowych Andrzejek już za nami. Gorąco dziękujemy artystom za przybycie i wygenerowanie potężnego rockowego kopa wszystkim fanom mocnych brzmień, wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pobudzenie do życia całej festiwalowej machiny oraz publiczności, która tak licznie przybyła bawić się i zdzierać gardła, prawie na wylot. Prosimy o chwilę oddechu podczas, której spokojnie przygotujemy dla was materiały informacyjne, foto, video etc.

Aktualności - 27.11.2012

WOLONTARIUSZE! WOLONTARIUSZE! WOLONTARIUSZE!

Setki plakatów, ulotki w tysiącach, maile, profile społecznościowe oraz "werbalny przekaz tradycyjny" (plotex) to tylko niektóre sposoby, w jaki próbowaliśmy promować naszą imprezę. Dziękujemy zwłaszcza ekipie: Margo, Łukiego, muzykom i sympatykom SAVETEST'u. W Poznaniu, Kostrzynie (na terenie całej gminy!), Swarzędzu i okolicach można było spotkać ślady Waszej działalności. Do imprezy 4 dni, warto jeszcze trochę powalczyć (zachęcajcie znajomych do "polubienia" nas na fejsie, rozsyłajcie im maile i sms-y) – co roku narzekamy na frekwencję podczas przesłuchań grup finałowych, a to tam właśnie dzieją się prawdziwe cuda! Warto też pamiętać, że w tym roku FESTIVAL jest w sobotę!

UWAGA chętni: jeśli jesteś zainteresowany współpracą (szukamy głównie chłopaków do pomocy przy organizacji sceny w piątek) napisz do nas mail z podaniem numeru telefonu. Prośba do już współpracujących wolontariuszy - pamiętajcie żeby naklejać plakaty i rozdawać ulotki tylko w miejscach do tego przeznaczonych bądź po uzgodnieniu z właścicielami budynków. Dajcie znać, jeśli potrzebujecie więcej materiałów.

FESTIWALOWA REJESTRACJA WOLONTARIUSZY

Rockowe Andrzejki – ROCK FESTIVAL to głównie Wasza impreza. Podczas jej tegorocznej edycji przygotujemy oficjalne karty zgłoszenia do grupy wolontariackiej: ROZPOZNANI. Będą one dostępne w okolicach stanowiska jury. Każdy, niezależnie od dotychczasowej działalności, może się zgłosić. Gwarantujemy w przyszłości współudział w tworzeniu imprezy, kontakty z polskim środowiskiem rockowym, warsztaty dziennikarstwa muzycznego (głównie radiowe), otrzymywanie regularnych newsletter'ów. Wśród zgłoszonych w sobotę, 1 grudnia, rozlosujemy nagrodę – mega kaloryczną pakę słodyczy. A, że losować będziemy między supportem, a koncertem głównym, z pewnością każdemu przyda się extra-power!

Konkurs HÖFNER'a rozstrzygnięty! - 27.11.2012

Nie sprawiliśmy Wam większego problemu z pytaniem o model gitary, jaki będzie w tym roku nagrodą dla najlepszego instrumentalisty – to Höfner Club Solid Custom – CT (szczegółowy opis instrumentu znajdziecie na www.hofner-guitars.com/electric-guitars/club-guitars/hct-cs20-hb.html). Jako pierwsi prawidłowe odpowiedzi udzielili: Darek oraz Agata - GRATULUJEMY, pamiątkowe pasy do gitar przekażemy wkrótce (skontaktujemy się z Wami). Dużo trudniej będzie z pewnością zdobyć "wiosło" w sobotę – w szranki stanie kilkudziesięciu muzyków ocenianych przez wymagające (jak się okazało w zeszłym roku) jury festiwalowe. Zwłaszcza, że poziom tegorocznej "dziesiątki" laureatów jest wysoki i wydaje się być wyrównany. Zresztą warto samemu ocenić: w archiwum aktualności (poniżej) znajdziecie nazwy kapel, a w zakładce Zespoły linki do ich muzyki. Przypominamy, że na laureatów czekają również nagrody finansowe oraz honorowe – zwycięzca w 2013 roku będzie oficjalnym suportem przed gwiazda VII edycji ROCK FESTIVAL'U.

Uwaga: KONKURS ONLINE! - 22.11.2012

Konkurs - Höfner

HöFNER ponownie w KOSTRZYNIE

Poza nagrodami pieniężnymi przygotowanymi dla laureatów konkursowych zmagań mamy niespodziankę. Firma HöFNER GmbH & Co. KG - światowej sławy niemiecka manufaktura (wytwarzająca ręcznie gitary akustyczne, elektroakustyczne i basowe) dostarczyła już do nas nagrodę dla najlepszego instrumentalisty – gitarę. Co ciekawe, taki sam model zdobył laureat eliminacji do tegorocznego Woodstock w... Kostrzynie nad Odrą. Jak zapewnia Wojciech Krys, właściciel firmy p-faktor (oficjalnego dystrybutora sprzętu HöFNER na Polskę), nagroda wywołała euforię u jej zdobywcy, dlatego postanowiono obdarować nią również najlepszego wirtuoza Kostrzyna Wielkopolskiego. Mamy nadzieje Wojtku, że mimo napiętych planów targowych dotrzesz na ogłoszenie wyników jury i jak w zeszłym roku, osobiście przekażesz nagrodę.

A jaki to dokładnie model? Z tym związany jest:

KONKURS! KONKURS! KONKURS!

Dwie pierwsze osoby, które odgadną model gitary pokazanej na zdjęciu – nagrody VI ROCK FESTIVAL - otrzymają od firmy HöFNER pamiątkowe pasy do gitary.

Podpowiedzi radzimy szukać pod adresem: www.hofner.com

Odpowiedzi prosimy przesyłać korzystając z formularza kontaktowego: rockoweandrzejki.pl/kontakt

Powodzenia!

Aktualności - 21.11.2012

Słuchaj promo:

Przypominamy, że w mediach emitowane jest bardzo dużo informacji o atrakcjach festiwalowych, które czekają nas 1 grudnia w Kostrzynie Wielkopolskim. Oprócz strony internetowej, lokalnej prasy, najświeższe informacja znajdziecie między innymi: w czwartkowych audycjach Made in Poland Andrzeja Dąbrowskiego (emitowana od 23.00 w Radio Centrum Kalisz. Słuchamy pod adresem www.rc.fm ), Hurtowni Radio Afera (na fali 98.6 oraz na www.afera.com.pl) codziennie od 16.00, Wiadomości Kulturalne Radia Merkury – trzy razy dziennie do niedzieli włącznie oraz Aktualności Kulturalnych TVP Poznań.

Na dzień dzisiejszy, z wytypowanych przez nas zespołów finałowych z przyczyn osobistych z udziału w konkursie zrezygnował zespół eXe z Gniezna, ale ponieważ życie nie toleruje pustki, w ich miejsce natychmiast pojawił się pierwszy zespół rezerwy – formacja Magnetyk z Leszna.

Wszystkie pozostałe zespoły potwierdziły swoją obecność

Mamy nadzieję, że już nic nie stanie na przeszkodzie i w podanym poniżej składzie spotkamy się w sobotę 1 grudnia na naszym wspaniałym święcie rocka.

Konkurs festiwalowy w niedzielę rozpoczynamy od godziny 12.00

Przypominamy wszystkim zespołom o konieczności zapoznania się z regulaminem konkursu

 1. INFLECTION - Głogów
 2. LeFleuR - Katowice
 3. Overstep - Pniewy
 4. Fun Fire - Bochnia
 5. Breaking the godspell - Wrocław
 6. ThermiT - Poznań
 7. Magnetyk - Leszno
 8. the G(H)OST - Gostyń
 9. Victim of Liberty – Bielsko Biała
 10. MESSA - Olsztyn

Firma GEWA potwierdziła dostarczenie kompletnego backline’u dla potrzeb występujących zespołów

Dla przypomnienia – na wszystkie koncerty wstęp wolny!

Aktualności - 28.10.2012

Wybraliśmy dziesięciu finalistów!

Do dnia 26 października wszyscy z preeliminacyjnej "dwudziestki" skontaktowali się z organizatorami potwierdzając swój udział w konkursie.

Przed podaniem wyników chcemy podziękować wszystkim zespołom które zgłosiły się do naszego konkursu. Z pewnością wielu z Was zasługuje na promocję i szkoda że możemy dać szansę tylko tak małej grupie. Tym którzy nie przeszli do następnego etapu życzymy powodzenia i zapraszamy za rok.

Po ponownym przesłuchaniu materiałów wybraliśmy 10 zespołów które zostały zakwalifikowane do festiwalowego konkursu - Rock Festival "VI Rockowe Andrzejki" Kostrzyn Wielkopolski 2012 i zmierzą się na scenie w sobotę 1 grudnia 2012 r.

Oto lista 10 finalistów:

 1. INFLECTION - Głogów
 2. LeFleuR - Katowice
 3. Overstep - Pniewy
 4. Fun Fire - Bochnia
 5. Breaking the godspell - Wrocław
 6. ThermiT - Poznań
 7. eXe - Gniezno
 8. the G(H)OST - Gostyń
 9. Victim of Liberty – Bielsko Biała
 10. MESSA - Olsztyn

Postanowiliśmy również wybrać cztery zespoły rezerwowe, które prezentujemy w kolejności w jakiej będą automatycznie kwalifikowane do konkursu w przypadku rezygnacji któregoś z zespołów z dziesiątki festiwalowej. Oto one:

 1. Magnetyk - Leszno
 2. Fontaine - Czerniejewo
 3. Burbon - Poznań
 4. Forger Emaciated - Susz

Nominowanym gratulujemy i czekamy na Was w Kostrzynie Wielkopolskim. Prosimy również o ponowne potwierdzenie udziału w konkursie finałowym do 10 listopada 2012 r. Pozostałym zespołom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym festiwalem, życzymy powodzenia i zapraszamy do udziału w następnych edycjach naszego festiwalu

Aktualności - 22.10.2012

Chcesz pomóc i współtworzyć Rock FESTIVAL – Rockowe Andrzejki? "daj się ROZPOZNAĆ"

Od września ruszył program współpracy z wolontariuszami "daj się ROZPOZNAĆ". Zapraszamy uczniów szkół średnich, studentów oraz wszystkich chętnych mających powyżej 16 lat do pomocy w przygotowaniach imprezy. "Zakulisowy" udział w ROCKOWYCH ANDRZEJKACH to przygoda, podczas której poczujecie się jak organizatorzy festiwalu muzycznego. A jest co robić: przesłuchania zgłoszonych kapel, przygotowanie i kolportaż materiałów reklamowych, urządzenie sceny, rejestracja gości, pomoc przy montażu nagłośnienia to tylko część zadań, które przed nami stoją. Pamiętajcie, że ROCKOWE ANDRZEJKI to przede wszystkim Wasza impreza (to młoda publiczność wybrała tegoroczną gwiazdę VI edycji). Liczymy na pomoc, a chętnych prosimy o wysłanie maila poprzez adres na www.rockoweandrzejki.pl/kontakt. W odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące współpracy.

Aktualności - 20.10.2012

Mamy wytypowaną preeliminacyjną dwudziestkę!

Dnia 30 września o północy upłynął termin przyjmowania zgłoszeń od zespołów konkursowych. W sumie wpłynęło 71 zgłoszeń z całej Polski.

Zastosowaliśmy sprawdzoną w ubiegłym roku formułę do przesłuchań twórczości poszczególnych zespołów i tym razem w szerokim, ośmiosobowym składzie, długie godziny spędziliśmy na gorącej dyskusji.

Wszystkie zgłoszone zespoły prezentują bardzo wysoki poziom i dlatego nie było nam łatwo wybrać, tym bardziej, że do konkursu zgłosiło się sporo nowych kapel.

I w ten oto sposób powstała prezentowana poniżej lista dwudziestu zespołów przechodzących do drugiej tury eliminacji. Ponieważ chcemy przedstawić Wam jak najszybciej dziesiątkę finalistów, prosimy wszystkie wytypowane w preeliminacjach zespoły o kontakt z organizatorami poprzez stronę naszego festiwalu (e-mail) i potwierdzenie gotowości do wzięcia udziału w konkursie festiwalowym, w wiadomości wpisując oczywiście nazwę zespołu w treść wiadomości. Na przesłanie potwierdzeń oczekujemy do piątku 26.10.2012. Tylko zespoły które prześlą potwierdzenie będą brane pod uwagę w typowaniu finałowej dziesiątki, która weźmie udział w finale konkursu festiwalowego.

 1. INFLECTION
 2. Human Bazooka
 3. ZGON
 4. Le FleuR
 5. Overstep
 6. Fun Fire
 7. Fontaine
 8. Burbon
 9. Breaking the godspell
 10. ThermiT
 1. Stamina
 2. Forger Emaciated
 3. SAVANT
 4. eXe
 5. the G(H)OST
 6. OSSA
 7. Victim of Liberty
 8. MESSA
 9. Random Rise
 10. Magnetyk

Aktualności - 06.10.2012

Premiera nowej płyty zespołu Hunter dokładnie za miesiąc - 06.11.2012, a już 01.12.2012 będziecie mogli zobaczyć ich na żywo na scenie Rockowych Andrzejek!

Hunter

Tym razem Hunter postanowił przekroczyć wszelkie dotychczasowe granice i nagrać płytę studyjną - poza studiem. Materiał zarejestrowano w leśnej mazurskiej stodole i chacie z bali. Dzięki temu płyta zyskała niepowtarzalny dźwięk, przestrzeń i klimat. Pełna magii zarówno muzycznie jak i tekstowo stanowi krok milowy w dotychczasowej dyskografii i być może stanie się pierwszą częścią zapisu tych wydarzeń, ponieważ podczas tej sesji zostało nagranych 19 utworów. W czasie burzy, deszczu i wiatru, w świetle księżyca i słońca powstały utwory poruszające i pełne kontrastów. Dodatkowo pełne odgłosów mazurskiej natury, które zarejestrowały mikrofony. Gościnnie zaśpiewał chór i wszechobecne ptaki.

Pre-Order płyty z autografami zespołu na stronie MYSTIC PRODUCTION

Aktualności - 18.09.2012

Od zakończenia okresu wakacyjnego, systematycznie wzrasta ilość zgłoszeń zespołów na naszej liście konkursowej. Cieszy nas niezmiernie taki wzrost zainteresowania naszym festiwalem, który mamy nadzieję, na stałe wpisał się w kalendarium rockowych przeglądów w naszym kraju. Oczywiście na bieżąco śledzimy poszczególne zgłoszenia i odpowiadamy na wszystkie pytania nadchodzące na naszą pocztę e-mailową.

Cały program festiwalu jest już dopięty lecz czeka nas zadanie najtrudniejsze - wybór zespołów półfiałowych i dalej dziesiątki finalistów. Ale na to jeszcze chwila czasu, a dzisiaj dla przypomnienia:

W niedzielę, w dzień święta rocka w Kostrzynie m.in.: konkurs kapel, nowe brzmienia Agaty i Migdała, supportowy gig zeszłorocznych laureatów oraz koncert zespołu HUNTER - zespół zaprezentuje m.in. utwory z nowej płyty. W ławach Jury zasiądą tuzy polskiego rocka czyli Wojciech Hoffmann i Bogusz Rutkiewicz wraz z niezmordowanym Lechem Bekulardem.

Konkurs, podobnie jak w ubiegłym roku rozpocznie się w południe i przez następne pięć godzin przysłuchiwać się będziemy występom 10 zespołów, które wybierzemy z pośród wszystkich zgłoszonych do konkursu. Więcej szczegółów już wkrótce na stronie. Uwierzcie, warto je poznać...

Przypominamy zespołom, które chcą się wykazać swoimi umiejętnościami muzycznymi, że do końca zgłoszeń konkursowych pozostało już niewiele czasu. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa o północy 30 września.

Aktualności - 2.07.2012

No to startujemy!

Wczoraj uruchomiliśmy formularz zgłoszeniowy do konkursu. Dziś już możemy Wam przedstawić cały program naszej imprezy! Na razie bez zespołów konkursowych, za to z całą plejadą wspaniałych kapel, które będą przed Wami prezentować swój muzyczny kunszt. O godzinie 11.45 nastąpi oficjalne otwarcie festiwalu, a od 12.00 rozpoczną się prezentacje zespołów konkursowych, które potrwają do godziny 17.00.

Następnie jury tradycyjnie uda się na obrady, a na scenie głównej rozpoczną się występy zaproszonych gości i przyjaciół.

Na zaproszenie GRUPY ROZPOZNAWALNI i współpracowników (dla przypomnienia w tym roku wspiera nas Gmina Kostrzyn, M-GOK i formacja SAVETEST) już od godziny 17.00 zagra poznańska grupa ELECTRIC CHAIR - nasi przyjaciele – muzycy znani z takich formacji jak Lombard, Pathfinder, tworzący wspólny wspaniały projekt muzyczny.

Około godziny 18.40 na scenie pojawi się zwycięzca ubiegłorocznego konkursu wrocławski zespół TRZYNASTA W SAMO POŁUDNIE - oficjalny suport gwiazdy VI Edycji Rockowych Andrzejek, a supportować będą następny z "wielkich artystów polskiego rocka" zespół HUNTER.

O następnych szczegółach przygotowań do święta rocka w Kostrzynie Wielkopolskim, a zwłaszcza o przebiegu eliminacji do konkursu festiwalowego będziemy Was na bieżąco informować.

Aktualności - 9.06.2012

Witajcie,
Przedwczesne okazały się informacje o rozpadzie GRUPY ROZPOZNAWALNI i rezygnacji z organizowania festiwalu. Taki scenariusz nigdy nie był brany pod uwagę i była to tylko plotka. Dalej działamy i będziemy organizować już szóstą edycję naszego rockowego święta.

A zatem:
Nadszedł już czas by przekazać Wam informację jak będzie wyglądała tegoroczna VI edycja "Rockowych Andrzejek".

Świetnie bawiliśmy się w ubiegłym roku na imprezie dwudniowej, lecz idea udostępnienia pierwszego dnia festiwalu zespołom kostrzyńskim nie sprawdziła się i dlatego wracamy do zasady jednodniowego festiwalu i konkursu.

Ze względu ogólnie trudną sytuację głównie w pozyskiwaniu funduszy, tym razem zdecydowaliśmy się na współpracę z Gminą Kostrzyn i Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kostrzynie, co spotkało się z pozytywnym oddźwiękiem i mamy nadzieje, zaowocuje współpracą również w następnych latach.

Duże nadzieje pokładamy również we współpracy z wspaniałymi młodymi ludźmi z formacji SAVETEST wspomagającymi nasze działania swoim młodzieńczym zapałem

Festiwal tym razem odbędzie się w sobotę 1 grudnia 2012r.

Podobnie jak w ubiegłym roku, w południe rozpocznie się konkurs festiwalowy, w którym udział weźmie 10 wykonawców wyłonionych ze zgłoszonych do konkursu zespołów.

Po zakończeniu prezentacji zespołów konkursowych, a przed ogłoszeniem wyników na scenie pojawią się goście festiwalu.

Wieczorem natomiast zaplanowaliśmy niesamowitą gratkę dla fanów rocka - występ gwiazdy festiwalu poprzedzony koncertem laureata ubiegłorocznej edycji festiwalu.

Oczywiście dzisiaj nie możemy podać jeszcze szczegółów jednak możemy zagwarantować, że tegoroczny festiwal nie będzie gorszy niż jego poprzednie edycje.

Informacja dla zespołów
Już niebawem uruchomiony zostanie formularz zgłoszeniowy umieszczony na naszej stronie, a już teraz dostępny jest na naszej stronie nowy regulamin konkursu, z którym należy się zapoznać przed wysłaniem zgłoszenia.
Więcej informacji wkrótce. ZAPRASZAMY!

Program festiwalu

VI edycja Rockowych Andrzejek odbyła się 1 Grudnia 2012 w "Kostrzyniance" w Kostrzynie Wlkp.

11:30 - Losowanie kolejności występów
11:45 - OTWARCIE FESTIWALU
12:00 - konkurs festiwalowy
17:20 - Electric Chair
18:40 - Trzynasta w samo południe
19:40 - Ogłoszenie wyników konkursu
20:30 - HUNTER

Media

ECHO Ziemii Kostrzyńskiej
Radio MERKURY Made In Poland Polskie Radio PiK Rock Magazyn RQ Wrocław Fabryka Zespołów Dark Planet TVP Poznań

Dzięki nim gramy!

 
strona główna | o festiwalu | zespoły | karta zgłoszenia | regulamin | kontakt
© michał adamski
Trwa wczytywanie zdjeć... 0/