Informacja

Przeglądasz archiwalną podstronę Rockowych Andrzejek z roku 2013.

Wróć do historii festiwalu

Finałowa dziesiątka

  1. Bridgetown www
  2. Curcuma www
  3. D'Dorsh www
  4. FORMAT C: www
  5. FOSGEN www
  6. Liquid www
  7. Omni mOdO www
  8. Rouse Pores www
  9. RWA www
  10. SIN OF APATHY www

Zespoły zgłoszone do konkursu festiwalowego

  1. Curcuma www
  2. Febra www
  3. Dirty Bastards www
  4. ZiYO www
  5. Ziemia Zakazana www
  6. Eagle The White www
  7. Lew na Ziemi - pierwsze, niepoprawne zgłoszenie www
  8. Lew na Ziemi www
  9. Scarlet Echo Decoy www
  10. Empty Ashtray www
  11. SHEEP www
  12. SHEEP. www
  13. RWA www
  14. Booster www
  15. ROOSTER www
  16. Rouse Pores www
  17. Jester www
  18. Klub Zdesperowanych Romantyków www
  19. Alternative www
  20. Overstep www
  21. HellwooD www
  22. Drop Pants www
  23. Sounds Like The End Of The World www
  24. Makijaż www
  25. Forger Emaciated www
  26. Ostatni w Raju www
  27. HammerHed www
  28. Not All Done www
  29. ALUMINIUM OVERCAST www
  30. LOKO www
  31. Wszystko Za Życie www
  32. M o o n l i t www
  33. M o o n l i t www
  34. Bez Recepty www
  35. Maja Lumasepio www
  36. SIN OF APATHY www
  37. OiOM www
  38. Terra Bite www
  39. Holy Chimp www
  40. Tajm www
  41. D'Dorsh www
  42. Lux Mortuum www
  43. FIREFLOWER www
  44. M o o n l i t www
  45. The Alley www
  46. Załoga Andrzeja www
  47. COMIN' TO TOWN www
  48. BELLROCK www
  49. TOO BLACK PROJECT www
  50. Jared www
  51. Stamina www
  52. Kaplica
  53. War Messiah
  54. Marcin Orzechowski www
  55. Cerber www
  56. Vicky Blows www
  57. STRUNA www
  58. AXXE www
  59. Sound Park www
  60. MENACE www
  61. Black Diamond www
  62. pROCKsyma www
  63. Nofan www
  64. ICON www
  65. Concrete Hills www
  66. GHETTO www
  67. The Cue - stare zgłoszenie www
  68. THE SOUND CODE www
  69. The Cue www
  1. Alex Lis www
  2. PROROCK www
  3. IN SILENCE www
  4. Dormant Dissident www
  5. Grey Fruit www
  6. Underhedge www
  7. EIERVON www
  8. Warbell www
  9. Abstrakt www
  10. SteelFire www
  11. Leśne Ludki www
  12. Sepia www
  13. FOSGEN www
  14. ZGIEŁK www
  15. SHARP TIE www
  16. Metalout www
  17. MĘCZENIE OWIEC www
  18. BAPU www
  19. Release The Cracken www
  20. SYNAPSA www
  21. Scar Crash www
  22. Chantal Prym www
  23. Gustave www
  24. Kwatera C2 www
  25. Lombrozowsky www
  26. Sex & Violence www
  27. SABOTAGE www
  28. Tora Tora Tora www
  29. ATAK www
  30. This Cold www
  31. CrampRib www
  32. Liquid www
  33. Panta Koina www
  34. Jesters www
  35. Podeszfa www
  36. Happyness www
  37. THE ABSTINENTS www
  38. Tres Botellas de la Leche www
  39. Black Perfume www
  40. Riposta www
  41. Artykuł 43' www
  42. Manroy www
  43. Headline Crack www
  44. FORMAT C: www
  45. UPSTREAM www
  46. SIERŚCIUCHY - NAJMŁODSZY ROCKOWY ZESPÓŁ W POLSCE www
  47. Tattva www
  48. Scarecrow www
  49. Bridgetown www
  50. Leather Spine Dog www
  51. The Road www
  52. Mentally Blind www
  53. Epidemia www
  54. Hegemony www
  55. EMPATIO www
  56. SUN MAKERS www
  57. Hajva www
  58. MENTAL MELODY www
  59. ANEKE www
  60. SoFresh www
  61. Pewne Podniety Akustyczne www
  62. Jerry Melon www
  63. Death Notice www
  64. Omni mOdO www
  65. Bluespotting www
  66. Old Rebels www
  67. The Sickest Dreams www
  68. Voice of Void www
  69. I.O.PROJECT www


 
strona główna | o festiwalu | zespoły | karta zgłoszenia | regulamin | kontakt
© michał adamski
Trwa wczytywanie zdjeć... 0/